KÜTAHYA CAMİ ÇİNİLERİ İLE SANATI YAŞATAN UYGARLIK

Kurumsal

Altınlı Çini Bünyesinde bulundurduğu ÇİNİ ve SERAMİK ÜRÜNLERİ ile yurt içinde ve yurt dışında güvenilir , kaliteli hizmet vermektedir.

Altınlı Çini Seramik geçmişten geleceğe uzanan bir tarihte ilerlerken, atayadigarı çini sanatımızı modern bir şekilde sanata dönüştürmek, ürünlerini, kendine özgü yüksek pişirim, astar tekniği ile çininin yüzeyinde sanatsal bir dekorlama tarzı ile yalın bir anlatımla sunmak amacı gütmektedir.

Altınlı Çini Seramik’ in ürün kalitesinin temelleri arasında, renk ve desenlerin hissedilmesi, yüzeyde kusur olmaması, uygulandığı mekanda uzun süre devamlılığı olması, çok kolay temizlenebilir olması, ve kir tutmaması, estetik anlamda kusursuz olması, neşeli ve enerjik mekanlar yaratması gibi unsurlar yer alır.

Altınlı Çini ve Seramik olarak güzide Camilerimize çini döşeme veya çini minber, çini kürsü, çini, mihrap, çini kürsü yaptırmadan önce bizden fiyat teklifimiz ile birlikte hiç bir ücret ödemeksizin  alacağınız hizmetin Camilerinizde nasıl olacağını görmeniz için 3 boyutlu çizim olarak talep edebilirsiniz.

Sosyal Medya
İletişim Bilgilerimiz
  • Adres:Cumhuriyet Mah. Küpeli Sok. No: 5 KÜTAHYA
  • Tel:(0274) 666 03 06
  • Gsm:(0544) 687 68 65
  • info@altinlicini.com
WhatsApp